Укрзалізниця обіцяє підвищити комфорт мандрівників з Луганщини

Про це повідомив Юрій Кліменко в своєму Facebook.
«Досягнуто домовленість про скорочення знаходження у путі пасажирського потягу № 609/610 Харків-Лисичанськ з 8 до 6 годин, запровадження зручного графіку його відправлення, а також підвищення комфорту та якості послуг у поїздах дальнього сполучення № 046Д «Лисичанськ-Ужгород» та № 137/138 «Хмельницький-Лисичанськ». Усі ці проблеми обговорили сьогодні з директором регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця» Сергієм Бугайовим.
Голова Луганської обласної державної адміністрації-керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз неодноразово порушував зазначені питання перед керівництвом «Укрзалізниці».
Неприпустимо, щоб подорож у 250 км тривала 8 годин. Крім того, час прибуття потягу з Харкова, 21-30, фактично позбавляє мешканців непідконтрольних територій можливості користуватись цим маршрутом. Наші аргументи були почуті і найближчим часом “Донецька залізниця” проаналізує маршрут потягу «Харків-Лисичанськ» та можливість скорочення стоянок.
У свою чергу, взяли на себе обов`язок погасити заборгованість перед «Укрзалізницею» з відшкодування витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян залізничним транспортом загального користування, яка на сьогодні становить 984 тис. гривень.»

Добавить комментарий