Сєвєродонецькі партійці РПЛ вимагають почати ремонт доріг у місті

15 травня в Сєвєродонецьку місцева організація РПЛ організувала та провела мітинг через поганий стан доріг в місті. Сєвєродонецьк – єдине місто на Луганщині, де ще не приступили до ремонту автошляхів. Асфальт на тих ділянках, які ремонтувалися минулого року зійшов разом зі снігом.

До радикалів приєдналося близько п’ятдесяти автолюбителів, які приїхали на власних машинах до стін міської ради, де в той час мала проходити сесія. Мітингувальники на чолі із депутатом Євгеном Старіковим планували виступити на засіданні, зачитати резолюцію мітингу із вимогами негайно вирішити проблему з дорогами в місті.

Однак, дізнавшись про акцію, депутати не явилися на сесію вчасно. Учасники акції привертали увагу до своєї проблеми звучанням клаксонів. З плакатів мітингувальники зверталися до сєвєродонецьких посадовців та депутатів із закликом перестати розкрадати бюджет та почати працювати на громаду. Своєрідним символом мітингу стала відома музична композиція, змонтована одним з центральних телеканалів на основі виступу в парламенті лідера Радикальної партії Олега Ляшка щодо поганого стану доріг в Україні.

З площі перед міськрадою пікетувальники колоною рушили до Луганської облдержадміністрації, де передали обласним чиновникам звернення з вимогою сприяти вирішенню питання проблемних доріг в Сєвєродонецьку.

«Сьогодні ми проводимо першу попереджальну акцію. Доріг немає, тому що депутати та чиновники розкрадають наші народні гроші. Ми вимагаємо від влади працювати на громаду, нарешті розпочати якісно ремонтувати дороги», — заявив керівник Сєвєродонецької місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка Олександр Бондаренко.

Добавить комментарий