Старобільські радикали вимагають визнати діяльність голови РДА незадовільною

Старобільські радикали продовжують боротися із сепаратистом головою РДА Анатолієм Гарькавим. Про це повідомляє прес-служба Луганської ТО РПЛ на своїй сторінці у фб.

Навесні 2014 р. Гарькавий з хлібом-сіллю зустрічав бойовика Мозгового. Організовував та проводив псевдореферендум на Старобільщині. Після звільнення району від терористів перевзувся. Йому вдалося не тільки зберегти посаду керманича району, а й отримати депутатський мандат від пропрезидентської партії БПП «Солідарність». Радикали вважають, що під керівництвом Гарькавого район занепадає. Крім того, голова РДА уникає звітувати про свою діяльність, за що у 2016 році дві третини від загального складу депутатського корпусу висловили йому недовіру. Протягом півроку на головній площі району проти Гарькавого стояв Майдан. Втім, депутатський мандат в БПП «Солідарність» допоміг йому зберегти посаду. Не зважаючи на це старобільські радикали не припиняють боротися із головою РДА, який, на думку ляшківців, веде район до занепаду. Депутат Старобільської райради від РПЛ Владислав Кравченко подав до розгляду ради проект рішення про визнання незадовільним звіт про роботу Гарькавого. В аналітичній записці до проекту наведений приклад неефективності роботи голови РДА. В листі, зокрема, зазначено, що райдержадміністрацією під керівництвом Гарькавого «не створено жодних умов та не вжито будь-яких засоходв для залучення вітчизняних, іноземних або спільних інвестиційних проектів», «внаслідок такої непрофесійної економічної політики в районі відсутні умови для створення робочих місць для населення. В результаті втрачаються трудові ресурси, тобто населення вимушено мігрувати в пошуку робочих місць за межі району».
«Старобільська района державна адміністрація, станом на 05.03.2018р. офіційно не наддала звіт до Старобільської районної ради про виконання делегованих повноважень за період з 01.01.2017 по 31. 12.2017р. що були делеговані Старобільськії РДА з боку депутатів районної ради, в результаті проведенного аналізу діяльності посадових осіб Старобільської РДА та її підрозділів вважаю, що посадові особи РДА не здійснили жодного заходу на виконання вищезазначених повноважень», — каже депутат Старобільської райради від РПЛ Владислав Кравченко.

Добавить комментарий