Олег Ляшко : За вонючі газові мільйони купували депутатів і суддів (Відео)

Лідер Радикальної партії в ефірі телеканалу «112-Україна» нагадав, що попередній уряд витратив два мільярди доларів на придбання російського вугілля і електрики.
«Ми виступали з парламентської трибуни і звертались до міністра Демчишина з вимогою припинити цю політику. Бо коли ми купуємо у Росії вугілля і електрику, то виникає питання, хто ж тоді агресор? Як можуть російські банки працювати і заробляти тут в Україні, коли Росія окупувала наші території?«, — обурився Олег Ляшко.
Народний депутат зауважив, що попередній і нинішній уряд не доклали достатньо зусиль для забезпечення енергонезалежності України.
«Ми відмовились від російського газу, але отримали європейський. Та до лампочки мені, де ми його купуємо. Ми повинні більше власного газу видобувати. Більше того, якщо ми говоримо про енергонезалежність, то давайте модернізувати ТЕС. Не на субсидії гроші викидати, прирікаючи народ на жебракування, а вкладати кошти в енергомодернізацію: зменшення споживання і оновлення обладнання«, — наголосив Ляшко.

«Найбільша перешкода на шляху до енергонезалежності – тотальна корупція у газовій та енергетичній сфері. Онищенко, який створював свої корупційні схеми за допомогою Порошенка і Тимошенко, та йому подібні крадуть мільйони з кишень українців. А потім ці вонючі газові гроші заносять у парламент за голосування, суддям за рішення і купують міністрів, які продовжують консервувати ці схеми.

Натомість, ми пропонуємо реальний спосіб досягти енергонезалежності: тотальна енергомодернізація ТЕС та державні програми зменшення споживання електроенергії. Крім того, потрібно збільшувати видобуток вітчизняного газу», — прокоментував Олег Ляшко у своєму Facebook.

Добавить комментарий