Олег Ляшко: в Сєвєродонецьку відбулося рейдерське захоплення влади (Відео)

Про це Лідер Радикальної партії заявив під час прямого включення телефоном на телеканалі UA: Донбас.
Олег Ляшко розповів, що в результаті перевороту влади в Сєвєродонецьку Луганської області позбавили депутатських мандатів та достроково припинили повноваження заступників міського голови трьох людей, з яких двоє – представники РПЛ Григорій Пригеба та Олексій Ярош, які були «незручними» для організаторів перевороту.
Ляшко нагадав, що радикалів проти їх волі незаконно внесли до складу виконавчого комітету. На підставі цього, не попередивши депутатів, за допомогою підкуплених членів територіальної виборчої комісії позбавили ляшківців депутатських мандатів, на їх місце завели лояльних до себе обранців. А потім на сесії достроково припинили повноваження заступників міського голови. На їх місце поставили «своїх» людей. Цей сценарій був розіграний менше, ніж за добу.
Лідер РПЛ наголосив на тому, що режисерами захоплення влади виступив народний депутат Сергій Шахов та місцевий обранець Ігор Бутков. Їх дії були узгоджені та підтримані заступником голови Адміністрації Президента «афєрістом» Віталієм Ковальчуком.
«В Сєвєродонецьку відбулось не перезавантаження влади, а її захоплення, переворот. Все це освячувалося з Адміністрації Президента заступником її голови афєрюгою Віталієм Ковальчуком, який відповідає аз адміністративну вертикаль, фальсифікацію виборів. За його сприянням Шахов здійснив переворот влади в Сєвєродонецьку. Всі на Донбасі знають, що Шахов – обнальщик, афєріст, бандюга, який матір рідну продасть. Замість того, щоб працювати на своєму окрузі, де він підкупив колись виборців, Шахов вирішив захопити владу в усій Луганській області», — сказав Олег Ляшко.
Ляшко зазначив, що захоплення влади в Сєвєродонецьку було здійснене задля дерибану міського бюджету.
«Цей переворот відбувся з однією метою — щоб грабувати місто. Зараз іде затвердження бюджету. Вони хочуть грабувати місто через підставні тендери, через підставні фірми, виводити та красти гроші. Цей Шахов домовився з Бутковим, в якого під час обшуків вилучили п’ять кілограм золота. Куди його перти те золото?! З вух та з рота вже воно лізе!», — зазначає Олег Ляшко.
Лідер РПЛ каже, що після того, що відбулося в Сєвєродонецькій міській раді Шахов боїться підійти до нього.
«Шахов у парламенті обходить мене десятою дорогою. Не вітається, боїться підійти. Бо, як казала моя бабуся з Білокуракінщини, знає кішка, чиє сало з’їла», — каже Ляшко.
Головний український радикал переконує, що просто так політичне свавілля в Сєвєродонецьку не залишить. Його однопартійці будуть добиватися справедливості та правди та в судах незабаром повернуть свої депутатські мандати.

Добавить комментарий