Напад озброєного ножем жителя Донеччини на дружину Турчинова: поліція відкрила справу

У зв’язку з нападом на дружину секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова порушено кримінальне провадження за статтею «Замах на умисне вбивство».

Про це повідомив речник Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко у Facebook.

«Затримання поліцією у порядку ст.208 КПК нападника на Ганну Турчинову, дружину секретаря РНБОУ. Порушено кримінальне провадження за ч.15 ст.115 «Замах на умисне вбивство». У підозрюваного знайдено комплект холодної зброї. Тривають слідчі дії», — написав він.

«Сьогодні на дружину Турчинова було скоєно збройний напад… Зловмисник напав на Аню Турчинову прямо в інституті, де вона працює. Напав із ножем, кричав: ви у мене, с…, відповісте», — написав міністр у Facebook.

«Відповіли. Знешкодили та затримали. Національна поліція спрацювала оперативно. Зараз ведеться слідство, терорист допитується», — зазначив міністр.

За словами Авакова, нападник — житель Донецької області, «приїхав цілеспрямовано з окупованої території для нападу на сім’ю Турчинова».

«У затриманого терориста вилучили комплект холодної зброї. На допиті він поводився зухвало, погрожуючи Турчинову і керівництву держави, кричав, що його справу доведуть до кінця інші. Але не доведуть! З нами правда! Турчинову і сім’ї — витримки і терпіння. Тримайтеся — ми поруч!» — наголосив глава МВС.

Добавить комментарий