Ляшко: Наші розкладачки налякали владу

«Постанова про розслідування корупції та офшорів Президента Порошенка і його оточення зареєстрована! Реєстраційний номер 4704. Боротьба продовжується. Наступного пленарного тижня продовжимо блокування парламентської трибуни з вимогою створити антикорупційну ТСК» — про це написав лідер Радикальної партії Олег Ляшко в своєму  facebook.

Прес-служба Радикальної партії повідомляє:

Два тижні блокування трибуни депутатами фракції Радикальної партії та погроза оголосити безстроковий цілодобовий протест дали результат: спікер парламенту погодився зареєструвати ініційовану трьома лідерами опозиції постанову про створення ТСК по розслідуванню офшорів Президента та його оточення. Про це з трибуни Верховної Ради оголосив співавтор документу, лідер РПЛ Олег Ляшко.

За його словами, керівництво парламенту пообіцяло розглянути постанову на черговій сесії за тиждень. У разі невиконання обіцяного – Ляшко та його соратники планують поновити блокування.

«Два тижні фракція РПЛ блокувала парламентську трибуну, вимагаючи початку розслідування. Два тижні представники провладної фракції БПП блокували можливість реєстрації постанови  в парламенті і початок розслідування. І лише сьогодні, після того, як ми принесли розкладачки і пообіцяли оголосити цілодобовий протест, процес рушив.  І голова парламенту, дякую йому за це, дав доручення зареєструвати проект постанови про розслідування корупції Президента та його оточення», — заявив Ляшко

За його словами, також було досягнуто домовленості про розгляд цієї постанови на початку наступного сесійного тижня.

У той же час, Ляшко нагадав про другу, не менш важливу вимогу радикалів — повернення пільгових тарифів на газ для населення. На її виконанні радикали також продовжують наполягати.

«Коли сьогодні прем’єр Гройсман розказує, що у нас ринкова ціна на газ — то хай дадуть спочатку ринкові зарплати і пенсії», — підкреслив Ляшко.

 

 

Добавить комментарий