Ляшко: Купівля імпортної техніки — диверсія проти України

Потрібно вкладати гроші в розвиток української техніки, а не іноземної.Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.
«Парламент ратифікував угоду на 500 мільйонів євро на французькі вертольоти. Який дурак купує іноземні вертольоти, коли в нас є «МоторСіч», яка робить вертольоти, що встановлюють світові рекорди? Закупівля імпортної техніки і вимивання мільярдів доларів з України — це диверсія проти країни та кожного українця. А потім наші люди їдуть по Польщах полуницю збирати, влада ходить по всьому світу за кредитами, а наші люди сидять без роботи. Влада не розуміє найголовнішого — сильна країна буде з потужною вітчизняною економікою», — підкреслив народний депутат.

Лідер РПЛ додав, що подолання бідності — головний крок до подолання корупції.

«Коли мільйони людей живуть на копійчані зарплати, оце і провокує корупцію. Треба піднімати доходи, створювати робочі місця і ввести найсуворішу відповідальність для чиновників, котрі з великою зарплатою займаються корупцією. Ми маємо не побиратися, а самі заробляти. А це можливо лише змінивши ставлення до власних громадян і вітчизняного бізнесу. Ми маємо робити ставку на власні сили і внутрішні резерви», — підкреслив Олег Ляшко.

Парламентар переконаний, що справжня боротьба з корупцією — звільнення суддів і прокурорів, а не профанація судової реформи від нинішньої влади.

«Реальної судової реформи не відбулося. Раніше судді обиралися Верховною Радою, а зараз Вищою радою правосуддя, а фактично, Президентом. Ми проти обману людей і пропонуємо реальну судову реформу: звільнити всх суддів і прокурорів та дати змогу обирати їх громадянами на виборах, як у США чи інших демократичних країнах», — резюмував народний депутат.

Добавить комментарий