Ляшко-кандидатам: Поки ви бігаєте з аналізами, українців далі грабують

Олег Ляшко закликав діючу владу та кандидатів у президенти відреагувати на майбутнє здорожчання цін на газ, переглянувши Меморандум з МВФ.

“Відповідно до Меморандуму про співпрацю з МВФ з 1 травня ціна на газ зросте до 10 тисяч гривень, а з 1 вересня – до 12,5 тисяч. Сьогодні заборгованість по сплаті за комуналку вже 70 мільярдів гривень. Кожна третя сім’я не платить, бо нема чим. Грабують людей, набивають кишені, Коболєв і компанія мільярди виводять в офшори через премії. Ми вимагаємо від влади і від кандидатів в президенти чіткої відповіді на питання: «Що ви зробите для того, щоб українці могли платити за газ? Чи збираєтеся ви переглянути Меморандум з МВФ, яким і передбачено здорожчання?”. Людям не треба ваші міряння аналізами. Ваші оці батли з баночками реально задовбали! Поки ви один за одним бігаєте – народ продовжують грабувати”, — обурився лідер РПЛ.

Олег Ляшко переконаний, ціна на газ необгрунтована. Народний депутат запропонував свій план зменшення вартості житлово-комунальних послуг.

“Ми знаємо, як знизити ціни на газ і на комуналку. Треба прийняти запропоновані нами законодавчі ініціативи, привести ціну на газ у відповідність до українських реалій, ліквідувати “Нафтогаз” і скасувати монополії на постачання природного палива. Також змінити порядок нарахування субсидій, щоб кожна українська сім’я платила не більше 20% свого доходу за комунальні послуги, все інше має компенсуватися за рахунок держави. Ключове – відмова від імпортного газу і збільшення видобутку власного. Наш план дасть можливість реально за три роки отримати енергонезалежність та вдвічі знизити вартість тарифів”, — зазначив політик.

Добавить комментарий