Ляшко: БПП блокує створення ТСК

Олег Ляшко має намір очолити ТСК по розслідуванню офшорів вищих посадовців в Україні.

Про це інформує : прес-служба РПЛ.

Але, за словами радикала, Президент та його поплічники всіляко блокують створення комісії. «БППешнки вигадали нову схему, щоб і надалі займатись корупцією. Тепер, коли механізм запущений і діло по створенню ТСК пішло, президентські шавки усім своїм партійним колгоспом його блокують – зараз вони єдині, хто не подав свої кандидатури на членів ТСК», — обурився Ляшко.

Також радикал вважає насмішкою над власною країною те, що Президент купив офшорну компанію у той час, коли в України вийшла постанова про заборону мати зкордонні офшори.

Нардеп запевнив, що представники БПП знають, чим може закінчитись розслідування, тому і бояться його починати, бо усі разом опиняться за гратами.

«Затремтіли офшорні тварюки, коли дізнались, що я збираюсь очолити ТСК… Бояться, хвіст горить. Тремтіть-тремтіть! Я не пробачу вам ані 4 мільйони євро на офшорні компанії, ані пенсії у 40 доларів!», — пообіцяв лідер РПЛ Олег Ляшко.

Нагадаємо, майже два тижні фракція РПЛ блокує трибуну Верховної Ради. Радикали пообіцяли продовжити акцію до тих пір, доки влада не піде на їх вимоги.

Зокрема, створення ТСК по розслідуванню офшорного скандалу, зниження ціни на газ для населення, повернення 1200 пільгових кубів, підвищення зарплат і пенсій та зміна складу нелегітимної ЦВК.

Добавить комментарий