Луганщина приєдналася до всеукраїнської акції РПЛ: Збір підписів під зверненням під вимогою розслідування ВР фактів ухиляння Президентом від сплати податків

Луганщина приєдналася до всеукраїнської акції РПЛ по збору підписів під зверненням під вимогою розслідування Верховною Радою фактів ухиляння Президентом України Порошенком П.О. від сплати податків.


Традиційно активність та зацікавленість проявляють мешканці Старобільського району, де безпосередньо на площі перед районною держадміністрацією працює громадська приймальня народного депутата України Олега Ляшка.
«Радикальна партія вважає, що за цими фактами має бути проведене відкрите і неупереджене розслідування. На місцевому рівні нас підтримують колеги з демократичних сил і ми закликаємо всі демократичні сили на столичному рівні також об’єднати вимоги розслідування фактів зловживання Порошенка. Ми не можемо два роки добитися звільнення представника БПП Гарькавого, що сприяв проведенню в Старобільську незаконного референдуму 11 травня 204 року. Але вірно те, що риба гниє з голови — треба заставити Гаранта жити насправді по-новому і по закону. А тоді і добитися звільнення його місцевих паненят патріотам буде не важко», — впевнений голова Старобільської районної організації РПЛ Володимир Козачок.

 

Старобільська РО РПЛ Старобільська РО РПЛ

Добавить комментарий