В Северодонецке полицейские задержали боевика НЗФ «ЛНР»

Оперативники Управления уголовного розыска ГУНП в Луганской области задержали 54-летнего жителя. Северодонецка, который с началом антиукраинского движения на территории города присоединился в ряды НЗФ и продолжал службу на руководство ложной республики во время вооруженного захвата административных зданий г. Луганска и Луганского пограничного отряда.

В результате реализации оперативной информации, сотрудники УКР задержали северодончанина, который принимал активное участие сначала в организации «Антимайдан», а затем в боевых действиях против народа Украины.

Так, с февраля 2014 боевик принимал активное участие в расшатывании политической обстановки в г.Северодонецке, выступал на собраниях граждан по призывами государственного переворота и проведения референдума.

В апреле вступил в формирование боевиков, которое дислоцировались в захваченном ими здании СБУ. Получив камуфляжную форму и оружие, осуществлял охрану территории, прилегающей к СБУ, выдавал боевикам вооружение и боеприпасы, наблюдал за пленными, которые содержались в здании СБУ.

Чуть позже, будучи гранатометчиком, принимал активное участие в боях вблизи пгт. Райгородка, в захвате военкомата г. Луганск, воинской части №3035 и Луганского пограничного отряда, во время которого были ранены 11 пограничников.

После конфликта со своим командиром Павлом Дремов, выехал в Россию, в г.Воркута где находился до 2018 года. Несколько дней назад боевик с российским паспортом вернулся на территорию Украины и приехал в г.Северодонецк, где был задержан полицейскими.
Следователи в рамках уголовного производства, открытого по ч.4 ст.264 УК Украины, обратились к следственному судье об избрании подозреваемому меры пре

сечения в виде содержания под стражей.

Подозреваемому избрана мера пресечения содержание под стражей без права внесения залога. В настоящее время проводится досудебное следствие, документируется преступная деятельность задержанного, устанавливаются его связи.

Отдел коммуникации полиции Луганской области

На Луганщині поліцейські затримали бойовика НЗФ «ЛНР» на рахунку якого озброєне захоплення адміністративних будівель у ЛуганськуОперативники Управління карного розшуку ГУНП в Луганській області затримали 54-річного мешканця м. Сєвєродонецька, який з початком антиукраїнського руху на території міста приєднався до лав НЗФ та продовжував службу на керівництво фейкової республіки під час збройного захоплення адміністративних будівель м. Луганська та Луганського прикордонного загону. В результаті реалізації оперативної інформації, співробітники УКР затримали сєвєродончанина, який приймав активну участь спочатку в організації «антимайданів», а потім в бойових діях проти народу України. Так, с лютого 2014 року бойовик приймав активну участь у розхитуванні політичної обстановки в м. Сєвєродонецьку, виступав на сходинах громадян з закликами державного перевороту та проведення референдуму. В квітні вступив до формування бойовиків, які дислокувались у захопленій ними будівлі СБУ. Отримавши камуфляжну форму та автоматичну зброю, здійснював охорону території, прилеглої до СБУ, видавав бойовикам озброєння та боєприпаси, спостерігав за полоненими, які утримувались у будівлі СБУ.Трохи пізніше, будучи гранатометником, приймав активну участь у боях поблизу смт. Райгородка, у захопленні військкомату м. Луганська, військової частини №3035 та Луганського прикордонного загону, під час якого були поранені 11 прикордонників.Після конфлікту зі своїм командиром Павлом Дрьомовим, виїхав до Російської Федерації, у м. Воркута де перебував до 2018 року. Декілька днів тому бойовик за російським паспортом повернувся на територію України та приїхав в м. Сєвєродонецьк, де був затриманий поліцейськими. Слідчі в рамках кримінального провадження, відкритого за ч.4 ст.264 КК України, звернулися до слідчого судді про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.Підозрюваному обрано запобіжний захід тримання під вартою без права внесення застави. Наразі проводиться досудове слідство, документується злочинна діяльність затриманого, встановлюються його зв’язки. Відділ комунікації поліціїЛуганської області

Posted by Татьяна Погукай on Tuesday, 31 July 2018

 

Добавить комментарий