Вчора до поліцейських надійшло сім повідомлень про замінування

27 липня підрозділи поліції да ДСНС, які б мали виконувати свої прямі обов’язки, були змушені проводити екстрені перевірки «замінованих» соціальних об’єктів. Адже за дві години, 11-25 до 13-23, надійшло сім анонімних повідомлень про замінування Троїцького та Сватівського залізничних вокзалів, Рубіжанської, Лисичанської та Біловодської автостанцій, Кремінського центрального ринку та Томашівського мосту.
Більш за всіх постраждали пасажири потягу «Хмельницький – Лисичанськ», в якому між інших їхала група зі 100 дітей. Люди декілька годин провели у розпечених вагонах без кондиціонерів.
Вочевидь терористи запроваджують «нові технології», адже за останній місяць це вже друга така «атака» на інфраструктурні об’єкти в області.
Поліція звертає увагу на те, що кожний виклик щодо мінування вимагає максимального задіяння сил та засобів правоохоронців, рятувальників та медиків. Інформація про замінування перевіряється в декілька етапів, проводиться евакуація населення та займає значний період часу, тому подібні «пустощі» призводять до того, що співробітники екстрених служб можуть не встигнути врятувати чиєсь життя або надати допомогу тому, кому вона дійсно потрібна.
17 липня на телефони Новоайдарського та Станично-Луганського відділів поліції також надійшли п’ять аналогічних повідомлень.
Інформація за даними фактами внесена до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст. 259 КК України «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності». Вживаються заходи щодо встановлення особистостей лжемінувальників
«Сподіваюсь, що всі постраждалі з порозумінням поставилися до незручностей, спричинених провокаціями, замовники і виконавці яких, скоріш за все, знаходяться у «ЛНР» та оцінили професіоналізм поліцейських і рятувальників.
Дякую вам, хлопці, за роботу! Рано чи пізно, всі винні у тероризмі будуть відповідати перед законом: і ті, хто обстрілює наші села у «сірій зоні», і ті, хто намагається посіяти страх і паніку серед мирного населення глибоко у тилу!» — прокоментував ситуацію Юрій Клименко у своєму Facebook.

Добавить комментарий